02126547885 - 26569072- 26564872 - 26568148

info@kavoshins.ir

  • ورود | ثبت نام

درباره ما

 

موسسه زبان کاوش پرداز پویا با عنابت خداوند بلندمرتبه از سال 1380 کار خود را آغاز کرد و تاکنون موفقیت های چشمگیری را به دست آورده است. این موسسه هر ساله فارغ التحصیلان زیادی در آزمون های بین المللی دارد که در جشن های فارع التحصیلی هر ساله به دیگر دانشجویان و شهروندان لواسان معرفی می شوند.

موسسه کاوش با دارا بودن 13 کلاس فعال و مجهز و با بهره گیری از جدیدترین سیستم های صوتی و تصویری، امکان یادگیری آسان را برای تمامی زبان آموزان فراهم نموده و برای برقراری نظم و انضباط میان زبان آموزان و دبیران هزینه های زیادی را جهت خریداری ابزارهای مربوطه متحمل شده است. لذا والدین زیادی به دلیل حصول اطمینان از امنیت و اطلاع رسانی کافی از وضعیت فرزند عزیزشان، در آموزشگاه کاوش ثبت نام می کنند. به طور مثال می توان اشاره کرد که ورود و خروج زبان آموزان در مقاطع خردسال و نوجوان توسط پیامک به اطلاع والدین گرامی می رسد. زیرا به هریک از زبان آموزان یک کارت هوشمند اختصاص یافته که به وسیله آن ، ورود و خروجشان در سیستم اتوماسیون آموزشگاه با تایید اپراتور ثبت می گردد.  وضعیت آموزشی و تحصیلی و نمرات کلیه زبان آموزان توسط مشاور و پشتیبان و همچنین سوپروایزر موسسه بررسی می شود و پشتیبان  در صورت لزوم از طریق تماس تلفنی ویا جلسات حضوری با والدین زبان آموز، آنها را در جریان وضعیت درسی فرزندشان قرار می دهد. همچنین سوپروایزر از طریق سیستم دوربین مداربسته مجهز به ضبط صدا موجود در هر کلاس از کیفیت روند برگزاری کلاس توسط دبیر و زبان آموز اطمینان حاصل کرده و در صورت لزوم دبیر مربوطه را از نقاط ضعف و قدرت خود مطلع می سازد و بازخوردهایی را جهت ارتقاء سطح کار وی ارائه می دهد.

در حال حاضر موسسه آموزشی کاوش پرداز پویا با دو شعبه فعال در شمیرانات مشغول به کار است که واحد مرکزی آن در لواسان و شعبه اقماری آن در  میگون واقع شده است . واحد مرکزی لواسان مجهز به سالن اختصاصی جهت برگزاری جشن ، سمینار و همایش و سینما می باشد.

فضای داخلی آموزشگاه کاوش ، محیطی دوستانه و امن بوده و تمامی پرسنل سعی در ایجاد انگیزه برای یادگیری زبان در میان زبان آموزان و ادامه ی روند حضور آنها در کلاس ها تا کسب مدرک معتبر بین المللی را دارند. به همین دلیل برای زبان آموزان برتر (TOP STUDENT) این موسسه امتیازات ویژه ای قائل می شود .

موسسه کاوش پرداز پویا به عنوان اولین آموزشگاه منطقه لواسانات و رودبارقصران و با 17 سال سابقه فعالیت درخشان سعی دارد با بهره گیری از به روز ترین علوم و تکنولوژی بالاترین سطح آموزش را ارائه نموده و خود را در زمره آموزشگاه های برتر کشور قرار دهد که 65 نفر قبولی در آزمون های بین المللی تا پایان سال 1396 ، خود گواه این امر می باشد.