چهار خط ۲۶۵۴۰۰۵۴ ۰۲۱

info@kavoshins.ir

 • ورود | ثبت نام

دوره مکالمه فشرده


دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی در کاوش (Kavosh Conversation Course) که به اختصار KCC نامیده می شود دوره ای است 7 ماهه که برای تقویت مهارت Speaking و Listening زبان آموزان در تظر گرفته شده است .
این دوره در آموزشگاه کاوش در 6 ترم ارائه می گردد و تمرکز اصلی روی دو مهارت کلیدی شنیداری و مکالمه می باشد. 
آموزش در این کلاس ها به شیوه زبان مادری بوده یعنی از طریق دیدن تصاویر مربوط به هر درس توسط ویدئو پروژکتور و تکرار جملات مربوطه، اصطلاحات پرکاربرد و لغات همان درس مفاهیم به زبان آموزان منتقل می شود .
این دوره برای بزرگسالان و نوجوانان و جوانان طراحی شده است ، افرادی که می خواهند اعتماد به نفسشان در زمینه مکالمه تقویت شود و توانایی خود را برای استفاده از زبان انگلیسی در زمینه های متنوع ارتقا دهند و عموماً مناسب کسانی است که نیاز دارند سطح زبانی خود را به دلایلی مانند موقعیت شغلی، تحصیل ، مسافرت و غیره ارتقا دهند.

 • کل دوره شامل 6 ترم می باشد .
 • هر ترم شامل 10 جلسه 1.5 ساعت می باشد
 • کل دوره تقریباً 8 ماه طول می کشد .
 • پایان هر ترم امتحان گرفته نمی شود.
  شروع هر ترم یک جزوه و مطالب صوتی همان ترم به زبان آموزان داده می شوند که برای کار در منزل زبان آموزان در نظر گرفته شده است . بدیهی است زبان آموزانی که این مطالب صوتی را با تمرکز بیشتری در منزل گوش دهند و تکرار نمایند مهارتشان نسبت به دیگر زبان آموزان بیشتر خواهد شد .
  بعد از 6 ترم ، دوره های Free Disscusion برگزار خواهد شد که در این دوره زبان آموزان پیرامون موضوع یک کتاب داستان ، یک فیلم و .....  با استفاده از دانش و مهارتی که در این 6 ترم کسب کرده اند به مکالمه با زبان آموزان می پردازند .
   

اطلاعات کتاب

نام کتاب :

KCC