۲۶۵۴۰۰۵۴ ۰۲۱

info@kavoshins.ir

  • ورود | ثبت نام

درباره ما

آموزشگاه زبان های خارجه کاوش با عنایت خداوند بلندمرتبه از سال 1380 کار خود را در حوزه زبان آغاز نموده  و در سال 99 فعالیت های خود را در حوزه کنکور،تقویتی و آزمون گسترش داده است. این آموزشگاه تاکنون موفقیت های چشمگیری را در زمینه اخذ مدارک بین المللی در دپارتمان زبان به دست آورده است. و فارغ التحصیلان این مجموعه در جشن های فارع التحصیلی به دیگر علم آموزان در سطح شهر و استان و کشور معرفی می شوند.

کاوش با دارا بودن 12 کلاس فعال و مجهز و با بهره گیری از جدیدترین سیستم های صوتی و تصویری، امکان یادگیری آسان را برای تمامی زبان آموزان فراهم نموده و برای برقراری نظم و انضباط میان زبان آموزان و دبیران هزینه های زیادی را جهت خریداری ابزارهای مربوطه متحمل شده است. لذا والدین زیادی به دلیل حصول اطمینان از امنیت و اطلاع رسانی کافی از وضعیت فرزند عزیزشان، در آموزشگاه کاوش ثبت نام می کنند. به طور مثال می توان اشاره کرد که ورود و خروج زبان آموزان در مقاطع خردسال و نوجوان توسط پیامک به اطلاع والدین گرامی می رسد. زیرا به هریک از زبان آموزان یک کارت هوشمند اختصاص یافته که به وسیله آن ، ورود و خروجشان در سیستم اتوماسیون آموزشگاه با تایید اپراتور ثبت می گردد.  وضعیت آموزشی و تحصیلی و نمرات کلیه زبان آموزان توسط مشاور و پشتیبان و همچنین سوپروایزر موسسه بررسی می شود و پشتیبان  در صورت لزوم از طریق تماس تلفنی ویا جلسات حضوری با والدین زبان آموز، آنها را در جریان وضعیت درسی فرزندشان قرار می دهد. همچنین سوپروایزر از طریق سیستم دوربین مداربسته مجهز به ضبط صدا موجود در هر کلاس از کیفیت روند برگزاری کلاس توسط دبیر و زبان آموز اطمینان حاصل کرده و در صورت لزوم دبیر مربوطه را از نقاط ضعف و قدرت خود مطلع می سازد و بازخوردهایی را جهت ارتقاء سطح کار وی ارائه می دهد.

در حال حاضر واحد مرکزی آموزشگاه کاوش در لواسان واقع شده است که مجهز به سالن اختصاصی جهت برگزاری جشن ، سمینار و همایش و سینما می باشد.

فضای داخلی آموزشگاه کاوش ، محیطی دوستانه و امن بوده و تمامی پرسنل سعی در ایجاد انگیزه برای یادگیری زبان در میان زبان آموزان و ادامه ی روند حضور آنها در کلاس ها تا کسب مدرک معتبر بین المللی را دارند.

از برنامه های مشارکتی این آموزشگاه میتوان به اجرای تئاتر و موسیقی و بازی های دسته جمعی در پایان هر کتاب توسط زبان آموزان اشاره نمود که در حضور خانواده های زبان آموزان انجام میپذیرد . این برنامه ی دورهمی و مشارکتی سبب نزدیکی بیشتر و ایجاد رابطه صمیمانه تر خانواده ها با محیط و اساتید و پرسنل موسسه می شود و طی یک اجرای عملی مهارت های آموخته شده در غالب زبان انگلیسی توسط زبان آموزان در حضور والدینشان به نمایش گزارده می شوند . 

کاوش  به عنوان اولین آموزشگاه منطقه لواسانات و رودبارقصران و با 17 سال سابقه فعالیت درخشان سعی دارد با بهره گیری از به روز ترین علوم و تکنولوژی و نیز بهره گیری از اساتیدی مطرح و تراز اول چون سرکار خانم دکتر مهدی پور ، بالاترین سطح آموزش را ارائه نموده و خود را در زمره آموزشگاه های برتر کشور قرار دهد که 65 نفر قبولی در آزمون های بین المللی تا پایان سال 1396 ، خود گواه این امر می باشد.