۲۶۵۴۰۰۵۴ ۰۲۱

info@kavoshins.ir

  • ورود | ثبت نام

دوره پیشرفته خردسالانKET


دوره ی KET و با سری کتابهای  Objective از دانشگاه کمبریج انگلستان، جزو دوره های بسیار کاربردی برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی محسوب میشوند.

KET مخفف عبارت (Key English Test) می باشد و آزمونی است که توانایی افراد را در زمینه گفتاری و نوشتاری در سطح مقدماتی و روزمره می سنجد.
زبان آموزانی که با مقدمات زبان انگلیسی آشنا باشند می توانند در این آزمون شرکت نمایند. پذیرفته شدگان در این آزمون دارای مهارت های مقدماتی در برقراری ارتباط و بیان عباراتی پیرامون امور روزمره ، تحصیلات و سوابق خود می باشند. کسانی که موفق به اخذ این مدرک می شوند می توانند به هنگام سفر به کشورهای خارجی و انگلیسی زبان نیازهای پایه ای خود را به آسانی برطرف نمایند.

این آزمون از سه قسمت تشکیل می شود که طی آن مهارت های زیر مورد ارزیابی قرار می گیرد:

نوشتاری و خواندن

(۷۰ دقیقه)

شنیداری

(۳۰ دقیقه)

گفتاری

(۱۰ دقیقه)

رتبه فراگیران بر اساس نمره کل آزمون و در سطح قبولی متاز و قبولی تعیین می گردد.

قبولی ممتاز: ۱۰۰ – ۸۵
قبولی: ۸۴ – ۷۰

دوره آماده سازی آزمون KET در 4 ترم 23 جلسه ای و 2 ترم به عنوان Trainer می باشد و معمولاً زبان آموزان آموزشگاه کاوش بعد از کتاب Family and Friends 4 , وارد دوره KET می شوند زبان آموزان با گذراندن این دوره ها توانایی شرکت در آزمون اصلی را داشته و می توانند مدرک KET را که مطابق با دیپلم بین المللی زبان می باشد از دانشگاه کمبریج دریافت نمایند.
بعد از گذزاندن دوره KET از زبان آموزان امتحان شفاهی توسط سوپروایز آموزش گرفته خواهد شد و در صورت اخذ نمره قبولی و مهارت لازم در Speaking زبان آموزان وارد دوره بزرگسالان خواهند شد .
ضمنا در پایان هر ترم به زبان آموز برتر کلاس ، جایزه ارزنده داده خواهد شد و از وی تقدیر می شود.

 


 

اطلاعات کتاب

نام کتاب :

Objective Key