۲۶۵۴۰۰۵۴ ۰۲۱

info@kavoshins.ir

  • ورود | ثبت نام

توضیح دوره ها
احتمالا شما هم مانند خیلی از کسانی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند، از خود می پرسید که از چه روشی استفاده کنم؟ یا بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی کدام است؟ در این پست به این پرسش های شما به سادگی جواب خواهیم داد.

هر زبان آموزی این سوال را از خود می پرسد، که چطور باید یادگیری زبان انگلیسی راشروع کنم و از چه روشی استفاده کنم؟ تجارب چندین ساله مدرسان زبان انگلیسی نشان داده است که هر فردی روش خاص خود را برای یادگیری سریع تر زبان انگلیسی دارد.

مطالعات پژوهشگران نشان داده است که یادگیری زبان انگلیسی باید بصورت بهینه (Efficient) صورت بگیرد تا اینکهموثر (Effective). یعنی چه؟ فرض کنید می خواهید از تهران به پاریس بروید. شما می توانید این مسافت را پیاده بروید، با دوچرخه یا اتوبوس یا با هواپیما. (فکر کنم متوجه شدید!) پس تمام این روش ها برای رفتن به پاریس موثر هستند ولی کدامیک بهینه است؟ جواب ساده است، بهینه بودن بستگی به شما دارد، ممکن است شما نیل آلمسترانگ باشید و بخواهید با دوچرخه به پاریس بروید (روش بهینه آلمسترانگ) یا ممکن است مثل من حال راه رفتن هم نداشته باشید و روش بهینه شما هواپیما باشد.

دقیقا سیستم آموزشی زبان انگلیسی آموزشگاه زبان های خارجه کاوش این دو سیستم را مجزا نموده است.

در صورتی که شما مایلید از تجربه یادگیری زبان بیشترین لذت را ببرید و در عین حال تمام زوایای آن را کنکاش کنید ما به شما روش آکادمیک (ترمیک) را پیشنهاد می کنیم. در این روش شما آهسته و پیوسته زبان انگلیسی را می آموزید و در عین حال بر هر چهار مهارت خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، صحبت کردن (Speaking)و گوش کردن(Listening)  مسلط می شوید و به خاطر قوی بودن پایه ی زبانتان می توانید در سخت ترین آزمون بین المللی در سطح لیسانس زبان یعنی FCE شرکت کنید و نمره ی بسیار خوبی را کسب کنید. (برای مطالعه مزیت آزمون FCE به IELTS و TOEFL اینجا را کلیک کنید.) و اما چقدر طولانی خواهد بود؟ برای کسی که بخواهد از صفر شروع کند و فقط الفبای زبان انگلیسی را بلد باشد حدود 6 سال طول می کشد که معمولا اینگونه نیست و کسانی که برای تعیین سطح مراجعه می کنند پیش زمینه ای از زبان انگلیسی دارند زیرا کم و بیش در مدرسه یا به صورت پراکنده در کلاس های زبان لغاتی را آموخته اند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با دانش اولیه شما از زبان این پروسه زمانی کاهش خواهد یافت.

همچنین می توانید برای مشاهده کتاب های درسی و تعداد جلسات طی این دوره اینجا را کلیک کنید.

اما اگر شما زمان زیادی را ندارید و یا احساس می کنید که نمی توانید و کشش کلاس آمدن و آمادگی برای امتحانات به صورت پیوسته را ندارید ما روش دیگری را برای شما اندیشیده ایم. این روش به روش SLC معروف است که مخفف Speaking Language Course به معنی دوره مکالمه زبان است و فایل های آموزشی آن در انحصار این موسسه می باشد.روش تدریس آن به این صورت است که شما اگر بخواهید از ابتدا آغاز کنید ابتدا شش ترم را می گذرانید که به علت فشرده بودن تنها 7 ماه طول می کشد. در طول این 6 ترم شما جملات و اصطلاحات کاربردی زبان انگلیسی را می آموزید و با کمک فایل صوتی قابل اجرا در هر پلیر می توانید این جملات را تمرین کنید. در این روش تاکید ما بر یادگیری ساختار جمله است و نه حفظ کردن جملات. زیرا در صورتی که شما جملات را حفظ کنید در موقعیت های متفاوت دیگر قادر به پاسخگویی نخواهید بود. اما اگر شما کلمات و اصطلاحات را بلد باشید و بدانید که یک جمله را چگونه باید بچینید حتما موفق خواهید شد تا بدون هیچ ترسی صحبت کنید و منظور خود را به وضوح بیان کنید. ضمن اینکه در این دوره فشرده گرامر به صورت بسیار شیوا و کاربردی به شما آموزش داده می شود تا موقعیت استفاده از آن را یاد بگیرید و ساختمان جملات را به درستی تشکیل دهید. در طول این دوره مهارت گوش کردن (Listening) شما تقویت خواهد شد و از ترم دوم شروع به صحبت کردن خواهید کرد. در پایان این دوره وارد ترم فیلم و مباحثه (Movie & Discussion) می شوید که ضمن مشاهده فیلم و بیان خلاصه داستان به زبان انگلیسی ، از شما خواسته می شود تا درباره موضوع آن با دیگر همکلاسی هایتان بحث کنید و ضمن آن به شما لغات مورد نیاز برای بحث نیز داده می شود تا با بهره وری از آنها بتوانید به راحتی به خاطر بسپارید. زیرا توانایی ذهن در یادگیری لغات زمانی بالا می رود که بتوانید از آنها در موقعیت مناسب استفاده کنید. پس از آن کلاس به دو گروه تقسیم می شود:

  1. گروهی  که تمایل به اخذ مدرک دارند (تنها مدرک مناسب برای این روش IELTS می باشد)
  2. گروهی که تمایل به صحبت کردن بیشتر و تقویت تسلط گفت و شنود دارند.

گروه اول با گذراندن چند ترم دوره های تقویت نوشتن (Writing) و (Reading) و همچنین دوره لغات کاربردی آیلتس آمادگی نسبی پیدا می کنند و پس از آن با گذراندن دوره pre IELTS برای آزمون آماده خواهند شد.

گروه دوم اما در کلاس بحث و مکالمه آزاد شرکت می کنند و ضمن مشاهده فیلم و بیان خلاصه آن ، از خواندن کتاب های داستان برای نقل آن در کلاس نیز بهره می برند تا بدین ترتیب مهارت صحبت کردن آنها به حد بسیار بالایی ارتقا یابد.

 

نام شما :
نام خانوادگی :
ایمیل :
پیام شما :
کد امنیتی :
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 


انصراف